Chata u Miťa Telgárt

Novozrekonštruovaná chata sa nachádza  turistami vyhľadávanej obci Telgárt, ktorá má vďaka svojej polohe Nízke Tatry, Slovenský raj a Slovenské rudohorie na dosah. Lokalita je veľmi obľúbená a na svoje si prídu ako rodiny s deťmi, tak aj seniori a náročnejší turisti. V chate sa pohodlne vyspí až 10 osôb v dvoch nepriechodných spálňach, ktoré sú obe 4- lôžkové. Jedna izba je s manželskou posteľou a samostatným lôžkom pre 2 osoby, druhá je 4- lôžková so samostatnými 4 lôžkami.

Jedna prístelka je v obývacej miestnosti na pohodlnom gauči. V tej sa okrem spomínaného gauča nachádza murovaná pec, ktorá je plne funkčná a dodáva chate svoje čaro a taktiež aj káblová televízia, ktorá ponúka deťom
aj playstation.

Chata v Nízkych Tatrách

Ubytovanie

• 8 lôžok + 2 prístelky
• 2 spálne
• Kuchyňa s obývčkou
• Miestnosť na odkladanie lyží či bicyklov
• Práačka a sušička
• 1 kúpeľna

• WiFi
• Pec na drevo
• Objekt je oplotený
• Zvieratá povolené
• Pre rodiny s deťmi
• 2 parkovacie miesta

Cenník ubytovania

ObdobieDátumCenaMin.OsôbMin.Nocí
Zimná sezóna31.1. - 30.4.160 € objekt / noc1 osoba2 noci
Jarné prázdniny16.2. - 10.3.200 € objekt / noc1 osoba3 noci
Veľkonočný pobyt29.3. - 2.4.170 € objekt / noc1 osoba2 noci
Letná sezóna1.6. - 30.9.150 € objekt / noc1 osoba2 noci
Vianočný pobyt22.12. - 26.12.180 € objekt / noc1 osoba3 noci
Silvester27.12. - 2.1.220 € objekt / noc1 osoba4 noci

Cena ďalej zahŕňa: Posteľná bielizeň, Detská postieľka, Parkovanie

Kde nás nájdete...

2024 Všetky práva vyhradené. Stránku vytvoril    web-star.sk | Administrácia

Novozrekonštruovaná chata sa nachádza turistami vyhľadávanej obci Telgárt, ktorá má vďaka svojej polohe Nízke Tatry, Slovenský raj a Slovenské rudohorie na dosah. Lokalita je veľmi obľúbená a na svoje si prídu ako rodiny s deťmi, tak aj seniori a náročnejší turisti.

V chate sa pohodlne vyspí až 10 osôb v dvoch nepriechodných spálňach, ktoré sú obe 4-lôžkové. Jedna izba je s manželskou posteľou a samostatným lôžkom pre 2 osoby, druhá je 4- lôžková so samostatnými 4 lôžkami. Jedna prístelka je v obývacej miestnosti na pohodlnom gauči. V tej sa okrem spomínaného gauča nachádza murovaná pec, ktorá je plne funkčná a dodáva chate svoje čaro a taktiež aj káblová televízia, ktorá ponúka deťom aj playstation.

Na prípravu vlastnej stravy Vám poslúži kompletne zariadená kuchyňa (elektrický sporák, elektrická rúra, chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, jedálenské posedenie).
K dispozícii je v prízemnej časti technická miestnosť na odkladanie lyží či bicyklov. Pri chate sa nachádza veľký dvor s bránkami ideálny pre deti a taktiež zabezpečuje aj strážené parkovisko pre Vaše autá.

Obec Telgárt leží priamo pod Kráľovou hoľou, ktorá je obrovským lákadlom pre turistov a rodiny s deťmi. Odporúčame navštíviť aj Dobšinskú ľadovú jaskyňu, Národný park Slovenský raj, úžasné okolité vodopády, prameň Hrona len 15 minút od obce Telgárt a popri prechádzke si spraviť spomienkovú fotku pri najfotogenickejšom moste Slovenska. V zime si zalyžujete v Ski centrum Telgárt, ktoré ponúka 7 zjazdoviek, vynikajúcu kuchyňu a hlavne aktivity pre deti.

Tešíme sa na Vás!

Zrekonštruovaná Chalupa Zubrik sa nachádza v malebnej obci Telgárt, ktorá má vďaka svojej polohe Nízke Tatry, Slovenský raj a Slovenské rudohorie na dosah. Lokalita je veľmi obľúbená a vyhľadávaná, na svoje si prídu ako rodiny s deťmi, tak aj seniori, turisti aj športovci.

V Chalupe Zubrik sa pohodlne vyspí až 9 osôb v dvoch nepriechodných spálňach, jedna je 3-lôžková s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, druhá je 4- lôžková s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Dve prístelky Vám v prípade potreby pripravíme v spoločenskej miestnosti na pohodlnom gauči. V tej sa okrem spomínaného gauču nachádza teplovzdušný krb, káblová televízia a kachle.

Na prípravu vlastnej stravy Vám poslúži kompletne zariadená kuchyňa (elektrický sporák, elektrická rúra, chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica, jedálenské posedenie). Osviežite sa v kúpeľniach, jedna prislúcha 3-lôžkovej spálni (sprchovací kút, toaleta), druhá je spoločná (sprchovací kút, toaleta, fén), ďalšia sa nachádza pri saune (sprchovací kút, toaleta).

K dispozícii je v prízemnej časti budovy letná kuchyňa, ideálny priestor pre oslavy a spoločenské udalosti. Pri chate stojí vonkajšie posedenie so záhradným krbom. Priestranný dvor ponúka detské ihrisko, trávnatú plochu vhodnú na loptové hry a bezpečné parkovisko pre Vaše autá.

Neďaleko je Kráľova hoľa, boli ste už pozrieť, či na nej stojí strom zelený? Lebo on tam naozaj je! Okrem toho sa oplatí navštíviť aj Dobšinskú ľadovú jaskyňu, Národný parku Slovenský raj, úžasné okolité vodopády, Medvediu jaskyňu a, samozrejme, spraviť si spomienkovú fotku pri najfotogenickejšom moste Slovenska. V zime si zalyžujete v Ski centrum Telgárt alebo Vernár – Studničky.

Tešíme sa na Vašu návštevu v Chalupe Zubrik Telgárt!

Pozývame Vás do našej Turistickej ubytovne u Frajta, ktorá sa nachádza v malebnej obci Telgárt. Vďaka svojej výhodnej polohe máte na dosah Nízke Tatry, Slovenský raj a Slovenské rudohorie. Lokalita je veľmi obľúbená a vyhľadávaná aktívnymi klientami. Na svoje si u nás prídu aj rodiny s deťmi, seniori či partiek známych. Naša ubytovňa slúži hlavne pre menej náročných hostí, ktorí potrebujú prenocovať.

Celoročne môžete prísť a ubytovať sa v Turistickej ubytovni u Frajta, ktorá je vhodná pre 20 osôb. Pokojný spánok si môžete dopriať v 4 nepriechodných spálňach. Dve sú 5-lôžkové s manželskou posteľou a samostatnými lôžkami na druhom poschodí, na prvom poschodí je k dispozícii jedna 4-lôžková so štyrmi samostatnými lôžkami a 6-lôžková so samostatnými lôžkami. Spálne sa prenajímajú aj samostatne, pričom po aktívne strávenom dni Vám určite padne vhod osvieženie v dvoch kúpeľniach situovaných na každom poschodí.

Ak prídete ako skupina, pokojne si užívajte spoločný čas v spoločenskej miestnosti. Na prípravu vlastnej stravy Vám poslúžia dve kompletne zariadené kuchyne. V každej je plynový sporák, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a jedálenské posedenie. Kuchyňa je vždy na oboch poschodiach.

V prízemnej časti našej ubytovne je letná kuchyňa, ktorá je ideálnym priestorom pre oslavy a spoločenské udalosti, ale pokojne sa tu zahrajte taktiež billiard a šípky. Pri objekte je posedenie s ohniskom a prenosným grilom. Priestranný dvor ponúka možnosť zábavy pre deti v pieskovisku, ale aj trávnatú plochu vhodnú na loptové hry. Rovnako tak je u nás bezpečné parkovisko pre Vaše autá.

A čo robiť vo voľnom čase? V blízkosti sa nachádza Kráľova hoľa, ktorá ponúka výbornú turistiku s nádherným zakončením. Okrem nej sa oplatí navštíviť aj úchvatnú Dobšinskú ľadovú jaskyňu, prejsť sa Národným parkom Slovenský raj, kde sú krásne okolité vodopády. Zájdite si aj do Medvedej jaskyne, a samozrejme, nezabudnite si spraviť spomienkovú fotku pri najfotogenickejšom moste Slovenska – Chmarošskom viadukte. V zime si skvelo zalyžujete v Ski centre Telgárt alebo Vernár – Studničky.

Tešíme sa na Vašu návštevu v našej Turistickej ubytovni u Frajta!